Contact

De Zwaluwen Jeugd Actie is een gezamenlijk initiatief van Stichting Zwaluwen Jeugd Actie en de KNVB. De organisatie wordt binnen de districten vertegenwoordigd door districtscoördinatoren van de Stichting Zwaluwen Jeugd Actie.

Bestuur

Functie                      
Naam                                     
E-mail
Voorzitter Rein van Veen voorzitter@zwaluwenjeugdactie.nl
Secretaris Arthur Paulides secretaris@zwaluwenjeugdactie.nl
Penningmeester Jan Willem Hoogendoorn penningmeester@zwaluwenjeugdactie.nl

 

Districtscoordinatoren 

KNVB district            
Naam                                     
E-mail                                                  
Telefoon
Zuid 1 Betty Schelle zuid1@zwaluwenjeugdactie.nl 06-51119038
Zuid 2 Bert Cobben zuid2@zwaluwenjeugdactie.nl 043-3217509
West 1 Jan Bootsma   west1@zwaluwenjeugdactie.nl 030-6564845
West 2 Jos Klaassen west2@zwaluwenjeugdactie.nl 071-5764662
Oost Ate Brunnekreef oost@zwaluwenjeugdactie.nl 0547-271543
Noord Jan Beijert noord@zwaluwenjeugdactie.nl 050-5345602
 

Pers en voorlichting

Loek de Knegt - pers@zwaluwenjeugdactie.nl  -  026-3231660

Adres

Stichting Zwaluwen Jeugd Actie
Waterkers 69
2231 DN Rijnsburg

KVK: 55583628
IBAN: NL25INGB0513735917

Wilt u meer informatie over de Zwaluwen Jeugd Actie of heeft u vragen of opmerkingen stuur dan een e-mail naar:info@zwaluwenjeugdactie.nl

De Belastingdienst heeft de Zwaluwen Jeugd Actie aangewezen en geregistreerd als een Algemeen Nut Beogende Instelling. Dit betekent dat u als donateur gebruik kunt maken van belastingvoordeel. En de Zwaluwen Jeugd Actie hoeft bij betaling aan onderzoek, subsidies en andere activiteiten geen belasting af te dragen.

 

Nevenfuncties bestuur Download